Kretsmesterskap Joller 2013

Stavanger Seilforening
KM 2013 – etter dag 2 – Endelige resultater
Optimist (Klasse A) Klasse
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 22, Scoring system: Appendix A

Rank

Land

Seilnr

Skipper

Forening

Født

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

Total

Nett

1st NOR

3662

Lars Silseth Stavanger

2001

1.0 1.0 (3.0) 2.0 2.0 1.0 2.0 12.0 9.0
2nd NOR

3658

Olai Hagland Stavanger

2000

(23.0 OCS) 2.0 2.0 1.0 1.0 2.0 4.0 35.0 12.0
3rd NOR

3003

Sunniva Gjesdal Stavanger

2001

3.0 6.0 (7.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 28.0 21.0
4th NOR

3341

Hanna Katle Fjon Stavanger

2002

2.0 4.0 (9.0) 7.0 4.0 7.0 1.0 34.0 25.0
5th NOR

3556

Kenneth Aarre Stavanger

2000

(23.0 OCS) 5.0 6.0 4.0 5.0 4.0 5.0 52.0 29.0
6th NOR

3250

Guro Gjesdal Stavanger

2001

6.0 3.0 5.0 6.0 6.0 5.0 (7.0) 38.0 31.0
7th NOR

3676

Jules Bertin Stavanger

2000

5.0 8.0 4.0 5.0 (11.0) 6.0 8.0 47.0 36.0
8th NOR

3640

Anders Theodor Lindemark Stavanger

2001

4.0 7.0 1.0 (23.0 DNC) 23.0 DNC 9.0 6.0 73.0 50.0
9th NOR

3540

John Butler Wang Stavanger

2001

10.0 (12.0) 12.0 10.0 8.0 12.0 10.0 74.0 62.0
10th DEN

5740

Eirik Skogland Nedland Haugesund

2000

11.0 14.0 14.0 9.0 7.0 10.0 (23.0 DNC) 88.0 65.0
11th NOR X Jorunn Kyvik Kornbrekk Haugesund

2000

8.0 13.0 11.0 8.0 10.0 (23.0 DNC) 23.0 DNC 96.0 73.0
12th DEN

3394

Thomas Ekornsæter Haugesund

2001

(23.0 DNF) 16.0 13.0 14.0 15.0 11.0 11.0 103.0 80.0
13th NOR

7

Theodor Middelthon Stavanger

2004

12.0 15.0 (17.0) 15.0 13.0 13.0 12.0 97.0 80.0
14th NOR Z Ingrid Ellingsen Haugesund

1999

(23.0 DNF) 23.0 DNF 16.0 16.0 9.0 8.0 9.0 104.0 81.0
15th NOR

374

Henrik Jørgensen Stavanger

2000

7.0 9.0 10.0 (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 118.0 95.0
16th NOR

3657

Skage Kyvik Haugesund

2002

9.0 11.0 (23.0 OCS) 13.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 125.0 102.0
17th NOR

4

Jurica Tomas Matic Stavanger

2000

(23.0 DNF) 23.0 DNC 23.0 DNC 11.0 12.0 14.0 23.0 DNC 129.0 106.0
18th NOR

3207

Selma Brubak Eikerol Stavanger

2001

(23.0 DNF) 10.0 8.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 133.0 110.0
19th DEN

7909

Espen Leirvåg Haugesund

2001

(23.0 DNF) 23.0 DNC 15.0 23.0 DNC 14.0 23.0 DNC 23.0 DNC 144.0 121.0
20th NOR Lynet Mona Marie Middelthon Stavanger

2003

(23.0 DNF) 23.0 DNC 23.0 DNC 12.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 150.0 127.0
21st NOR Y Olav Y Bleie Haugesund

2003

(23.0 DNF) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 161.0 138.0
21st NOR

3

Adrian Wollum Stavanger

2004

(23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 161.0 138.0
Laser 4,7 Klasse
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 2, Scoring system: Appendix A

Rank

Land

Seilnr

Skipper

Forening

Født

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

Total

Nett

1st NOR

204351

Pelle G. Lund Stavanger

1999

(1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0 6.0
2nd NOR

35381

Mathias Jørgensen Stavanger

1998

2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 (3.0 DNC) 15.0 12.0
Laser radial Klasse
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 3, Scoring system: Appendix A

Rank

Land

Seilnr

Skipper

Forening

Født

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

Total

Nett

1st NOR

194133

Nikolai Bakker Stavanger

1997

1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 2.0 1.0 10.0 8.0
2nd NOR 204347 Per Lund Stavanger

1971

(2.0) 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 11.0 9.0
3rd NOR

186378

Håkon Bentsen Veholmen Stavanger

1997

3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 (4.0 DNC) 4.0 DNC 23.0 19.0