Mandagsregatta joller - høst 2015

Stavanger Seilforening

Resultater mandagsregatta joller - høst 2015

Optimist Jolleklasse

Sailed: 12, Discards: 3, To count: 9, Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Rank Navn Jolleklasse Seilnummer Seilforening 17/8 24/8 24/8 31/8 31/8 7/9 7/9 14/9 14/9 21/9 21/9 28/9 Total Nett
1st Hanna Katle Fjon Optimist 3847 SSF (15.0 DNC) 1.0 2.0 3.0 2.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) 1.0 2.0 5.0 1.0 4.0 66.0 21.0
2nd August Hanevik Optimist 3642 SSF 1.0 3.0 3.0 (6.0) 3.0 (5.0) (4.0) 2.0 3.0 2.0 2.0 3.0 37.0 22.0
3rd Anders Theodor Lindemark Optimist 3720 SSF 2.0 (5.0) (5.0) 1.0 5.0 2.0 3.0 3.0 1.0 4.0 4.0 (6.0) 41.0 25.0
4th Liv Cornelia Midelthon Optimist 3768 SSF (15.0 DNC) 4.0 (6.0) 4.0 1.0 4.0 5.0 4.0 5.0 1.0 3.0 (9.0) 61.0 31.0
5th Selma Brubak Eikerol Optimist 3207 SSF 3.0 6.0 1.0 2.0 4.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 4.0 8.0 5.0 5.0 83.0 38.0
6th Guro Gjesdal Optimist 3250 SSF (15.0 DNC) 2.0 4.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) 1.0 1.0 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 7.0 120.0 75.0
7th Johannes Dalland Optimist 3465 SSF (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 5.0 6.0 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 3.0 6.0 2.0 127.0 82.0
8th Linus Hanevik Optimist 13102 SSF 4.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) 7.0 7.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 6.0 7.0 8.0 129.0 84.0
9th Sunniva Gjesdal Optimist 3003 SSF (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 3.0 2.0 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 1.0 141.0 96.0
10th Lucie Franssen Optimist 0 SSF (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 7.0 8.0 10.0 160.0 115.0
11th Pelayo Salvadores-Hansen Optimist 3448 SSF (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 8.0 8.0 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 166.0 121.0
12th Theodor Middelthon Optimist 3769 SSF (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 180.0 135.0
12th Thor Butler Wang Optimist 3540 SSF (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 180.0 135.0
12th Lars Silseth Optimist 3662 SSF (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 180.0 135.0

Laser RAD Jolleklasse

Sailed: 12, Discards: 3, To count: 9, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank Navn Jolleklasse Seilnummer Seilforening 17/8 24/8 24/8 31/8 31/8 7/9 7/9 14/9 14/9 21/9 21/9 28/9 Total Nett
1st Per Lund Laser RAD 204347 SSF 1.0 1.0 2.0 (11.0 DNC) (11.0 DNC) 5.0 2.0 3.0 2.0 1.0 1.0 (11.0 DNC) 51.0 18.0
2nd Mathias Jørgensen Laser RAD 184993 SSF 2.0 (4.0) (4.0) 3.0 2.0 3.0 4.0 (11.0 DNF) 3.0 2.0 2.0 3.0 43.0 24.0
3rd Dejan Suboticki Laser RAD 209760 SSF 3.0 (5.0) (5.0) 1.0 1.0 4.0 (5.0) 4.0 4.0 3.0 3.0 2.0 40.0 25.0
4th Johnny Jørgensen Laser RAD 207108 SSF (11.0 DNC) 3.0 1.0 2.0 3.0 2.0 3.0 2.0 (11.0 DNC) (11.0 DNC) 11.0 DNC 1.0 61.0 28.0
5th Håkon Bentsen Veholmen Laser RAD 164976 SSF (11.0 DNC) 2.0 3.0 (11.0 DNC) (11.0 DNC) 1.0 1.0 1.0 1.0 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 75.0 42.0
6th Leif Arne Th. Andreassen Laser RAD 206357 SSF (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 4.0 125.0 92.0
7th Pelle G Lund Laser RAD 204351 SSF (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 132.0 99.0
7th Håvard Katle Fjon Laser RAD 206362 SSF (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 132.0 99.0
7th Dennis L. Dickhausen Laser RAD 159555 SSF (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 132.0 99.0
7th Håkon Tysse Laser RAD 192970 SSF (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 132.0 99.0

Laser 4.7 Jolleklasse

Sailed: 12, Discards: 3, To count: 9, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Navn Jolleklasse Seilnummer Seilforening 17/8 24/8 24/8 31/8 31/8 7/9 7/9 14/9 14/9 21/9 21/9 28/9 Total Nett
1st Olai Hagland Laser 4.7 206355 SSF (1.0) (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 12.0 9.0
2nd John Butler Wang Laser 4.7 207109 SSF 3.0 (5.0 OCS) 2.0 2.0 2.0 (5.0 DNC) 2.0 3.0 3.0 2.0 2.0 (5.0 DNC) 36.0 21.0
3rd Kenneth Aarre Laser 4.7 206361 SSF 2.0 (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 2.0 2.0 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 51.0 36.0
4th Henrik Jørgensen Laser 4.7 152803 SSF 4.0 2.0 (5.0 DNC) 3.0 3.0 (5.0 DNC) (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 52.0 37.0

Snipe Jolleklasse

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Navn Jolleklasse Seilnummer Seilforening 24/8 24/8 31/8 31/8 7/9 7/9 21/9 21/9 Total Nett
1st Adriaan Schönhage Snipe 29938 SSF 2.0 2.0 2.0 (3.0) 1.0 2.0 (3.0) 2.0 17.0 11.0
2nd Randi Stray Snipe 29855 SSF 1.0 1.0 3.0 2.0 (7.0 DNC) (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 35.0 21.0
3rd Olga Elisabeth Balzer Snipe 30355 SSF (7.0 DNC) (7.0 DNC) 4.0 1.0 7.0 DNC 7.0 DNC 2.0 1.0 36.0 22.0
4th Rune Kartveit Snipe 30270 SSF (7.0 DNC) (7.0 DNC) 1.0 7.0 DNC 7.0 DNC 1.0 1.0 7.0 DNC 38.0 24.0
5th nn??? - ikke påmeldt Snipe 30847 SSF 3.0 3.0 (7.0 DNC) (7.0 DNC) 2.0 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 43.0 29.0
6th Carl Fredrik Gyllenhammar Snipe 30675 SSF (7.0 DNC) (7.0 DNC) 5.0 4.0 3.0 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 47.0 33.0

2,4 M Jolleklasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 2, Scoring system: Appendix A
Rank Navn Jolleklasse Seilnummer Seilforening 31/8 31/8 28/9 Total Nett
1st Bjørn Forshei 2,4 M 125 SF 1928 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd Bjørn Roar Pettersen 2,4 M 116 SSF 3.0 DNC 3.0 DNC 2.0 8.0 8.0


www.stavangerseilforening.no

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com