Resultater KM Express 2014

KM_Express

Resultater Snipeserien og 2,4 mR Våren 2014

2014 29.04 07.05 13.5 20.05.2014
Vårserien Sniper – tirsdag Regatta R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Rune,Kartveit NOR 30270 1 2 OCS 1 1 DNF 6
Henning Balzer NOR 30559 2 3 1 3 2 1 2
Olga Elisabeth Balzer NOR 30355 3 1 7
Adriaan Schönhage NOR 29938 4 DNF 2 2 3 2
Guido Riesen NOR 30255 5 4
NN Slutter på 585 4 4 5 4
Kristian Kleiberg NOR 30847 3 4 5 4 5
Clement Aanestad NOR 29895 6 3 1
ukjent 855 3
2,4 mR
Frank Huth NOR 95 1 1 4 2
Trond Atle Huth NOR 103 2 3 3 DNF 1 1 2
Ronny Tallaksen NOR 129 3 5 1 3
Ukjent NOR 125 4 2 2 1
Bjørn Forshei NOR 116 5 4 5 4 2 DNS 1
Ukjent NOR 99 6 5

Serieseilaser 2013, (ver: R1-R23, høst R24-R37)

Optimist Klasse

Sailed: 37, Discards: 7, To count: 30, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Rank Navn Klasse Seilnummer Seilforening R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 R16 R17 R18 R19 R20 R21 R22 R23 R24 R25 R26 R27 R28 R29 R30 R31 R32 R33 R34 R35 R36 R37 Total Nett
1st Lars Silseth Optimist 3662 Stavanger Seilforening (4.0) (18.0 OCS) 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 1.0 2.0 (5.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 (6.0) 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 (9.0) 1.0 1.0 (6.0) 2.0 (18.0 OCS) 1.0 1.0 4.0 4.0 1.0 1.0 1.0 112.0 46.0
2nd Olai Hagland Optimist 3658 Stavanger Seilforening 1.0 3.0 3.0 2.0 3.0 3.0 (18.0 DNC) 2.0 4.0 4.0 3.0 5.0 1.0 3.0 4.0 3.0 5.0 4.0 2.0 1.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 4.0 1.0 (9.0) (6.0) 1.0 3.0 1.0 2.0 5.0 2.0 1.0 3.0 (18.0 OCS) 2.0 186.0 81.0
3rd Hanna Katle Fjon Optimist 3341 Stavanger Seilforening 2.0 1.0 1.0 5.0 1.0 2.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 6.0 7.0 5.0 2.0 8.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) 3.0 4.0 2.0 1.0 2.0 7.0 2.0 3.0 3.0 4.0 4.0 3.0 6.0 6.0 6.0 9.0 5.0 3.0 3.0 242.0 116.0
4th Anders Lindemark Optimist 3640 Stavanger Seilforening 6.0 5.0 7.0 3.0 7.0 7.0 (18.0 DNC) 4.0 5.0 (10.0) (10.0) (18.0 DNC) (9.0) 7.0 6.0 7.0 6.0 5.0 4.0 7.0 5.0 7.0 5.0 (9.0) 3.0 7.0 8.0 5.0 1.0 2.0 7.0 2.0 3.0 7.0 2.0 (9.0) 6.0 239.0 156.0
5th Kenneth Aarre Optimist 3556 Stavanger Seilforening 5.0 4.0 4.0 4.0 5.0 5.0 3.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) 6.0 (9.0) 4.0 6.0 8.0 8.0 5.0 3.0 2.0 (18.0 DNC) 5.0 7.0 5.0 4.0 3.0 5.0 6.0 (10.0) (9.0) 5.0 4.0 8.0 8.0 7.0 3.0 7.0 7.0 (18.0 DNC) 256.0 156.0
6th Pel Maribu Optimist X3676 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) 5.0 6.0 4.0 4.0 1.0 3.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 (18.0 OCS) 2.0 2.0 1.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) 3.0 3.0 3.0 8.0 4.0 2.0 2.0 7.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) 3.0 3.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 290.0 164.0
7th Selma Brubak Eikerol Optimist 3207 Stavanger Seilforening 3.0 2.0 6.0 7.0 6.0 6.0 (18.0 DNC) 5.0 3.0 8.0 6.0 (18.0 DNS) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 4.0 3.0 5.0 3.0 4.0 4.0 6.0 6.0 6.0 (10.0) 9.0 10.0 6.0 6.0 4.0 7.0 8.0 10.0 8.0 8.0 4.0 291.0 173.0
8th Rasmus Viste Optimist 3371 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 7.0 7.0 18.0 DNC 4.0 4.0 7.0 10.0 18.0 DNC 18.0 DNC 7.0 6.0 6.0 6.0 7.0 2.0 11.0 8.0 7.0 2.0 7.0 5.0 5.0 4.0 5.0 2.0 6.0 5.0 18.0 DNC 374.0 248.0
9th Sunniva Gjesdal Optimist 3003 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 4.0 (18.0 DNC) 18.0 DNC 5.0 4.0 18.0 DNC 3.0 6.0 5.0 4.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 5.0 10.0 4.0 4.0 3.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 1.0 5.0 4.0 4.0 18.0 DNC 449.0 323.0
10th Henrik Jxrgensen Optimist 374 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 9.0 8.0 18.0 DNS 8.0 10.0 9.0 9.0 18.0 DNC 18.0 DNC 6.0 8.0 8.0 8.0 9.0 11.0 8.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 9.0 7.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 10.0 6.0 5.0 490.0 364.0
11th Guro Gjesdal Optimist 3250 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 3.0 5.0 18.0 DNC 10.0 9.0 3.0 6.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 10.0 7.0 5.0 5.0 8.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 9.0 8.0 9.0 2.0 18.0 DNC 495.0 369.0
12th Willy Sebastian Optimist 3180 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 11.0 11.0 18.0 DNC 11.0 11.0 10.0 11.0 18.0 DNC 18.0 DNC 8.0 9.0 9.0 9.0 8.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 11.0 10.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 561.0 435.0
13th Theodor Middelthon Optimist 7 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 11.0 12.0 11.0 12.0 9.0 10.0 10.0 13.0 12.0 11.0 10.0 7.0 578.0 452.0
14th Liv Middelthon Optimist 0 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 12.0 11.0 12.0 10.0 11.0 9.0 9.0 12.0 13.0 18.0 DNC 18.0 DNC 9.0 594.0 468.0
15th John Butler Wang Optimist 3540 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 8.0 8.0 18.0 DNC 18.0 DNC 10.0 11.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 631.0 505.0
16th Jules Bertin Optimist 3676 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 11.0 6.0 18.0 DNC 18.0 DNC 8.0 637.0 511.0
17th Jan Rougier Optimist 3928 Stavanger Seilforening (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 3.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 651.0 525.0

Kretsmesterskap Joller 2013

Stavanger Seilforening
KM 2013 – etter dag 2 – Endelige resultater
Optimist (Klasse A) Klasse
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 22, Scoring system: Appendix A

Rank

Land

Seilnr

Skipper

Forening

Født

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

Total

Nett

1st NOR

3662

Lars Silseth Stavanger

2001

1.0 1.0 (3.0) 2.0 2.0 1.0 2.0 12.0 9.0
2nd NOR

3658

Olai Hagland Stavanger

2000

(23.0 OCS) 2.0 2.0 1.0 1.0 2.0 4.0 35.0 12.0
3rd NOR

3003

Sunniva Gjesdal Stavanger

2001

3.0 6.0 (7.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 28.0 21.0
4th NOR

3341

Hanna Katle Fjon Stavanger

2002

2.0 4.0 (9.0) 7.0 4.0 7.0 1.0 34.0 25.0
5th NOR

3556

Kenneth Aarre Stavanger

2000

(23.0 OCS) 5.0 6.0 4.0 5.0 4.0 5.0 52.0 29.0
6th NOR

3250

Guro Gjesdal Stavanger

2001

6.0 3.0 5.0 6.0 6.0 5.0 (7.0) 38.0 31.0
7th NOR

3676

Jules Bertin Stavanger

2000

5.0 8.0 4.0 5.0 (11.0) 6.0 8.0 47.0 36.0
8th NOR

3640

Anders Theodor Lindemark Stavanger

2001

4.0 7.0 1.0 (23.0 DNC) 23.0 DNC 9.0 6.0 73.0 50.0
9th NOR

3540

John Butler Wang Stavanger

2001

10.0 (12.0) 12.0 10.0 8.0 12.0 10.0 74.0 62.0
10th DEN

5740

Eirik Skogland Nedland Haugesund

2000

11.0 14.0 14.0 9.0 7.0 10.0 (23.0 DNC) 88.0 65.0
11th NOR X Jorunn Kyvik Kornbrekk Haugesund

2000

8.0 13.0 11.0 8.0 10.0 (23.0 DNC) 23.0 DNC 96.0 73.0
12th DEN

3394

Thomas Ekornsæter Haugesund

2001

(23.0 DNF) 16.0 13.0 14.0 15.0 11.0 11.0 103.0 80.0
13th NOR

7

Theodor Middelthon Stavanger

2004

12.0 15.0 (17.0) 15.0 13.0 13.0 12.0 97.0 80.0
14th NOR Z Ingrid Ellingsen Haugesund

1999

(23.0 DNF) 23.0 DNF 16.0 16.0 9.0 8.0 9.0 104.0 81.0
15th NOR

374

Henrik Jørgensen Stavanger

2000

7.0 9.0 10.0 (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 118.0 95.0
16th NOR

3657

Skage Kyvik Haugesund

2002

9.0 11.0 (23.0 OCS) 13.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 125.0 102.0
17th NOR

4

Jurica Tomas Matic Stavanger

2000

(23.0 DNF) 23.0 DNC 23.0 DNC 11.0 12.0 14.0 23.0 DNC 129.0 106.0
18th NOR

3207

Selma Brubak Eikerol Stavanger

2001

(23.0 DNF) 10.0 8.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 133.0 110.0
19th DEN

7909

Espen Leirvåg Haugesund

2001

(23.0 DNF) 23.0 DNC 15.0 23.0 DNC 14.0 23.0 DNC 23.0 DNC 144.0 121.0
20th NOR Lynet Mona Marie Middelthon Stavanger

2003

(23.0 DNF) 23.0 DNC 23.0 DNC 12.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 150.0 127.0
21st NOR Y Olav Y Bleie Haugesund

2003

(23.0 DNF) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 161.0 138.0
21st NOR

3

Adrian Wollum Stavanger

2004

(23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 161.0 138.0
Laser 4,7 Klasse
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 2, Scoring system: Appendix A

Rank

Land

Seilnr

Skipper

Forening

Født

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

Total

Nett

1st NOR

204351

Pelle G. Lund Stavanger

1999

(1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0 6.0
2nd NOR

35381

Mathias Jørgensen Stavanger

1998

2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 (3.0 DNC) 15.0 12.0
Laser radial Klasse
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 3, Scoring system: Appendix A

Rank

Land

Seilnr

Skipper

Forening

Født

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

Total

Nett

1st NOR

194133

Nikolai Bakker Stavanger

1997

1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 2.0 1.0 10.0 8.0
2nd NOR 204347 Per Lund Stavanger

1971

(2.0) 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 11.0 9.0
3rd NOR

186378

Håkon Bentsen Veholmen Stavanger

1997

3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 (4.0 DNC) 4.0 DNC 23.0 19.0

 

Vestlandsmesterskap Snipe 2013

7-8 sep 2013

Results All Races

Overall

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Rank SailNo Club HelmName CrewName R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total Nett
1st BEL 30714 RYCB Manu Hens Dries Crombé 1.0 (3.0) 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 11.0 8.0
2nd NOR 30660 Bærum Seilforening Steffen Schønberg Maj Kristin Hansen Borgen 2.0 2.0 2.0 (4.0) 3.0 2.0 2.0 17.0 13.0
3rd FRA 29914 RYCB Thibaud Den Hartigh Anne Vanneste 3.0 4.0 4.0 3.0 5.0 (7.0) 4.0 30.0 23.0
4th NOR 30559 Stavanger Seilforening Henning Balzer Heinz Balzer 6.0 1.0 1.0 (8.0) 6.0 5.0 7.0 34.0 26.0
5th NOR 29895 Stavanger Seilforening Clement Mariel 5.0 7.0 6.0 5.0 4.0 3.0 (8.0) 38.0 30.0
6th NOR 29632 Milde Båtlag Ida Sæterdal Randi 4.0 5.0 8.0 (9.0) 8.0 6.0 3.0 43.0 34.0
7th NOR 30270 Stavanger Seilforening Rune Kartveit Trudie 8.0 8.0 5.0 2.0 (12.0 OCS) 9.0 5.0 49.0 37.0
8th NOR 30355 Stavanger Seilforening Olga Balzer Chatrine 7.0 6.0 7.0 7.0 7.0 4.0 (9.0) 47.0 38.0
9th NOR 30585 Stavanger Seilforening NN NN (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 6.0 2.0 8.0 6.0 58.0 46.0
10th NOR 28691 Stavanger Seilforening Jose Salvadores (12.0 DNF) 9.0 9.0 10.0 9.0 11.0 10.0 70.0 58.0
11th NOR 30483 Stavanger Seilforening Nicolai Dørheim Preben 9.0 10.0 10.0 11.0 (12.0 DNF) 10.0 11.0 73.0 61.0