Trening og opplæringskomite

Leif C Middelthon


L
eif C Middelthon
Leder trening og opplæring
Tel: 476 20 856
E-post: leifcmiddelthon3@gmail.com

kt

Knut Tore Fjon
Nestleder og sportslig ansvarlig
Tel: 911 13 032
E-post: knut.tore.fjon@gmail.com

leifarne

Leif Arne Andreassen
Introkurs, påmelding, foreldrekontakt
Tel: 948 41 732
E-post: latheodor@gmail.com

hakon

Håkon B. Veholmen
Ungdomsrep. og materialansvarlig klubbjoller Optimist
Tel: 948 29 674
E-post: xhbv97@gmail.com

Trenere

Luka

Luka Radelic

Hovedtrener
Tel:
E-post:lradelic@yahoo.com

Andre oppgaveansvarlige

Ellen Maren Dalland

Ellen Dalland
Rekruttering og informasjon
Tel: 46860065
E-post: ellenmaren@gmail.com

Rune Kartveit
Tirsdagsregatta
Tel: 971 85 273
E-post: rka@statoil.com

Anders Hanevik

Anders Hanevik
Materialforvalter
Tel: 976 12 457
E-post: anders.hanevik@lyse.net

Klassekoordinatorer/Foreldrekontakter

Odd-Steffen Garvik

Odd Steffen Garvik

Optimist NC
Tel: 948 30 010
E post: odd.steffen@gmail.com

 

Randi Stray

Snipe
Tel: 934 47 702
E-post: r.stray@visco.no

Kjetil Hagland
Foreldrekontakt Laser
Tel: 916 74 831
E-post: kjetil.hagland@lyse.net