![]() |
![]() |
Prisliste for 2010 sesongen:
| Overnatting pr båt | For medlemmer SS | kr. 75 pr.døgn |
| Strømavgift | For medlemmer SS | kr. 25 pr.døgn |
| Overnatting i hytten | For medlemmer SS | kr. 40 pr.døgn |
| Dusj | For medlemmer SS | kr. 15 pr.gang |
| Overnatting pr båt | For ikke-medlemmer SS | kr. 150 pr.døgn |
| Strømavgift | For ikke-medlemmer SS | kr. 50 pr.døgn |
| Overnatting i hytten | For ikke-medlemmer SS | kr. 75 pr.døgn |
| Dusj | For ikke-medlemmer SS | kr. 25 pr.gang |
Sesongkort til bruk av Langøy i sesongen 2010.
Vi vil også i år tilby medlemmer av Stavanger Seilforening og som er frekvente brukere, en mulighet til pris reduksjon ved å kjøpe sesongkort til kr. 1200,- da slipper en alt styr med nettbank for hvert eneste Langøy besøk.
Ved innbetaling av 1200 NOK, kan en hente bekreftelse hos Driftssjef som indikasjon for betalt avgift, deretter kan en benytte Langøy så mye en orker i 2010. Husk allikevel å registrere dere i hytteboken!
Sesongkortet må betales innen 1.juni 2010
Innbetaling til konto 3201.41.87609 merkes Sesongkort Langøy 2010
Husk at ditt oppgjør i dag er et veldig viktig bidrag til at Langøy også i fremtiden skal kunne vedlikeholdes og drives på en skikkelig måte.
Langøy-komiteen har ønske om å ha minst mulig kontanter i kassen på Langøy. Det er derfor ønskelig at besøkende til Langøy fyller ut en blankett med besøksnummer og betaler for oppholdet sitt via nettbanken sin eller eventuelt legger kontanter i konvolutt på Sølyst for de som har båten sin i havnen.
Firmaer som ønsker å leie Langøy bes kontakte Langøykomiteens formann for avtale. Vanligvis leies Langøy ut vår og høstsesongen og på vanlige ukedager.
Pris pr. dag/kveld er 4000,-. Utvask av hytte og toalett kan eventuelt arrangeres dersom dette er ønskelig for 500,-.



